Referencie

Júlia

Júlia

Odmalička ma bavilo herectvo a hlavne dabing. Vždy som si to chcela vyskúšať. Mamina náhodou našla prihlášku na workshop. Bola to veľká zábava, a tak som začala chodiť aj na kurzy.

Vďaka Slučke som sa zlepšila v čítaní s porozumením a vnímať viac obsah textu.

Evka

Evka

O Slučke som sa dozvedela na dramatickom krúžku od jednej pani, ktorá o nej vedela a odporučila mi ju.

Vďaka Slučke som sa zlepšila v artikulácii, v slovenčine a v čítaní som jedna z najlepších z triedy.

Dominika

Dominika

O Slučke sa mamina dozvedela z Facebooku. Keď sme prišli, tak sme zistili, že je to nozaj profesionálne. Dabujeme tu filmy, rozprávky, alebo dokumenty.

Vďaka Slučke sa mi lepšie učí, viac si pamätám a v testoch v škole som začala dostávať lepšie známky.

Nelka

Nelka

Do Slučky som začala chodiť najskôr do letného kurzu, kde som si to vyskúšala. Veľmi ma to začalo baviť a tak som sa prihlásila aj na kurzy.

Slučka mi pomohla sa lepšie sústrediť pri čítaní rôznych textov a lepšie ich aj čítam.

Sofia

Sofia

Do Slučky chodím už skoro 2 roky a veľmi ma to baví. Našla som si tu nových kamarátov a kamarátky. Často sa smejeme a užívame si každú chvíľu v štúdiu.

Emka

Emka

Do Slučky chodím už viac ako 2 roky a je to tu super úžasné. Najviac sa mi páči to, že sú tu príjemní ľudia. Máme tu super asistentky, s ktorými robíme rôzne aktivity a hry. Teraz už nie som ani taká hanblivá ako na začiatku.

Martin

Martin

Moja kamarátka, ktorá má rada môj hlas, ma presviedčala, aby som to vyskúšal a prihlásil sa do Slučky. Chvíľku som s tým bojoval, ale nakoniec som prišiel. Som tu už dva roky a stalo sa to pre mňa akýmsi rituálom. Veľmi ma to tu baví. Slučka mi priniesla do života pár dobrých priateľov, osobnostný rozvoj a dokonca aj pár peňazí z nahrávania voiceoverov pre rôznych klientov.

Kristína

Kristína

Slučka je ako môj druhý domov. Chodím sem veľmi rada, pretože sú tu veľmi milí, šikovní a inšpiratívni ľudia. V priebehu niekoľkých mesiacov, čo sem chodím, som stihla už aj niečo reálne nadabovať. Veľmi ma to baví a v budúcnosti by som sa chcela tomu venovať. Vďaka Slučke som sa naučila lepšie používať niektoré slová a výrazy. Kurzy sú vhodne pre každého, kto si chce zlepšiť prácu s hlasom, alebo si chce vyskúšať dabing.

Barbora

Barbora

Do Slučky som sa prihlásila najskôr na 3-dňový kurz a rýchlo som sa skamarátila so všetkými, ktorí tam boli, dokonca aj s lektormi, či s pánom režisérom.  Na kurzoch som zistila, že ma to veľmi napĺňa. Pomáha mi to v každodennom živote. A keďže sa odmalička venujem umeniu, herectvu, a hre na klavír, pomáha mi to rozvíjať sa aj vo výraze, alebo v artikulácii.

Alica

Alica

Do Slučky som chcela najskôr prihlásiť dcéru. Preto som sa prišla pozrieť na hodinu, čo všetko sa tam bude diať. Nakoniec som zostala ja namiesto dcéry. Som tu už asi rok a nemôžem prestať. Je to pre mňa istý druh psychohygieny. V Slučke ma naučili hovoriť spisovne, pretože som z Petržalky, takže občas s tým mám problém. Našla som tu skvelých ľudí, veľmi sa zabávame a máme tu pohodu. Určite príďte.

ART HEART

Čajakova 13, 811 05 Bratislava