Nový priestor, ktorý spája tvorivosť, umeleckú dušu a vyjadrenie samého seba

Formou workshopov a kurzov sa môžeš naučiť hereckým základom, improvizovať, alebo spievať či tancovať. Ak je tvojou vášňou fotenie, či točenie videí, a chceš sa naučiť veci od profesionálov, radi ti odovzdáme naše bohaté skúsenosti. V našom priestore je možnosť si užiť aj ďalšie aktivity, ako napríklad vlastnoručná výroba rôznych predmetov, maľovanie, alebo hra na hudobné nástroje.

Art Heart je priestor pre tvoju kreativitu, kde sa môžeš učiť nové veci. Priestor, ktorý ťa môže posunúť o veľký krok dopredu. V Art Hearte si v spojení so svojím srdcom.

Naši režiséri a lektori:

Tibor Frlajs

Tibor Frlajs sa od detstva venuje dabingu. Je skúsený pedagóg herectva a práce pred mikrofónom. Odchoval veľa úspešných študentov a študentiek, z ktorých sa mnohí uchytili v seriáloch a vo filmoch ako hlavné postavy.

Takisto môžete počuť hlasy jeho študentov z TV reklám a rádiových spotov.

Dagmar Sanitrová

Dagmar Sanitrová štúdium herectva na VŠMU ukončila v roku 1986. Jej domovskou scénou sa stalo Divadlo SNP v Martine. Dnes pôsobí v Trnavskom divadle. Objavila sa aj na televíznej obrazovke, ale štedrejší je k nej dabing – svoj príjemný hlas požičala sympatickej Jill z populárneho seriálu Baywatch, šarmantnej Bonnie z ďalšieho amerického seriálu Knight Rider, mame zo seriálu Hľadá sa Salome, Milene Jesenskej z dvojdielneho filmu Milena o priateľke F. Kafku, ale aj zajačikovi Bennymu zo seriálu Alica v krajine zázrakov.

K jej vari najťažším a najzaujímavejším dabingom patrí ten posledný, v ktorom v rovnomennom životopisnom filme hovorila za Sophiu Loren a musela svoj hlas prispôsobiť herečkinej ranej mladosti i zrelému veku. Srdcovou záležitosťou pre ňu však i naďalej ostáva divadlo.

Petra Gavláková

Dabingová, činoherná a televízna herečka, pedagogička v dabingovej škole Slučka a Art Heart.

Žilinčanku Petru Gavlákovú môžete vidieť v Slovenskom národnom divadle alebo v inscenácii Pán Strom od Radošinského naivného divadla, alebo v SND v hre Dobrodružstvo pri obžinkoch, Tak sa na mňa prilepila.

Divadlo je pre mňa miesto zázrakov, kde vznikajú vzájomné vzťahy, interferencie medzi hercom a divákom. Divadlo by malo pozdvihnúť ducha a zanechať stopu, práve preto ho tak milujem. Tancom sa dajú vyjadriť naše pocity a emócie,  pohyb je s divadlom spätý ruka v ruke, o to som vďačnejšia, že som doteraz mala príležitosti na hry, v ktorých i tancujem. Dabing je úplne iná forma “hrania” , práca s hlasom a emóciami, svojou rôznorodosťou psychologických typov postáv a farebnosťou naberám iné, ďalšie skúsenosti. 

Keďže ma lákajú zmeny a prekvapenia, táto pestrá paleta možností a činností v herectve i v dabingu mi je veľmi blízka.  Jednou z mojich záľub vo voľnom čase je aj písanie vlastnej poézie a taktiež maľovanie obrazov.

ANDREA MARTVOŇOVÁ

Divadelná, seriálová a dabingová herečka.

Je absolventkou Konzervatórium v Bratislave. Vyštudovala VŠMU odbor herectvo pod vedením Emílie Vášáryovej. Od roku 2005 pôsobí v Radošinskom naivnom divadle, kde ju môžete vidieť v rôznych divadelných predstaveniach.

Účinkovala v televíznych seriáloch: Ordinácia v ružovej záhrade, Chlapci neplačú, Horná Dolná, Rodinné prípady, Susedské prípady.

Jej hlas poznáte z rozhlasu či dabingu. 

Petra Gažíková Lángová

Divadelná, filmová a dabingová herečka a pedagogička.

Vyštudovala Muzikálové gymnázium Alkana a VŠMU, odbor herectvo. Účinkovala v muzikáloch Dracula, Cyrano z predmestia, Rocky Horror Show, Beatles. Zo seriálov to boli Záchranári, Ordinácia v ružovej záhrade, Susedské prípady, Rodinné prípady, Aféra a Nemocnica. Z filmov spomeňme napríklad PF77, Nepochovaný mŕtvy a Zlatá brána. 

Svoj hlas prepožičala mnohým filmovým a TV postavám. Bola hlasom jinglov Rádia Jemné a v reklame ju už niekoľko rokov môžete počuť v kampani pre Granko. Režírovala študentské projekty Chicago, Pomáda, Električka zvaná Túžba, alebo 4 podoby ženy. 2 roky bola tvárou STV v Rannom magazíne, v projekte Mama to vie najlepšie a v súťažnej relácii Ponorka na Dunaji. V súčasnosti účinkuje v muzikáli Bedári na Novej scéne.

Viac ako 13 rokov pôsobí na Muzikálovom gymnáziu Alkana ako pedagóg herectva, javiskovej reči a muzikálovej tvorby.

Je spoluzakladateľkou dabingového kurzu Slučka pre deti a dospelých v Art Heart priestoroch.